Elegant Apartment Stadion Narodowy

Гарантия самой низкой цены номеров только на нашем сайте
Немедленное подтверждение бронирования (онлайн платеж)
Мы гарантируем полную безопасность транзакций
Информация о способах оплаты

Благодаря онлайн-оплате вы можете сразу подтвердить свое бронирование.

Информация о способах оплаты

Вместимость:

Количество мест: 4
Количество спален: 1
Количество кроватей: 1 двуспальная кровать, 1 большая двуспальная кровать

Правила и сборы:

Часы работы: Целые сутки

Дополнительные оплаты:

Оплачивается дополнительно на месте:
  • Łóżeczko dla niemowlaka 677,20 ₽ (За человека за каждые сутки пребывания)

Дополнительная информация для бронирующих:

Obiekt Elegant Apartment Stadion Narodowy jest usytuowany w Warszawie, zaledwie 1,4 km od Stadionu Narodowego. Na miejscu Goście mają do dyspozycji apartament z widokiem na rzekę i w pełni wyposażoną kuchnią. Z WiFi można korzystać bezpłatnie.

Apartament obejmuje sypialnię, salon oraz łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków. Zapewniono w nim telewizor z płaskim ekranem.

Apartament dysponuje również tarasem słonecznym.

Centrum Nauki Kopernik oddalone jest od obiektu Elegant Apartment Stadion Narodowy o 2,4 km. Odległość od lotniska Chopina wynosi 10 km.

Praga Południe to świetny wybór dla osób, które interesują się wygodnymi połączeniami transportem publicznymspacerami i zabytkami.

Parom bardzo się podoba ta lokalizacja – za pobyt dla 2 osób oceniają ją bardzo wysoko.

Ten obiekt w mieście Warszawa jest także pozytywnie oceniany ze względu na stosunek jakości do ceny! Goście otrzymują więcej w tej cenie w porównaniu z innymi obiektami w tym mieście.

 

Apartament należy do grupy lokali ELEGANT APARTMENT, oferujących najwyższy standard zakwaterowania w Warszawie. Elegant Apartment Stadion Narodowy to klimatyczny apartament z dużym tarasem i widokiem na przepiękny Park Skaryszewski, jednocześnie blisko centrum Warszawy i Stadionu Narodowego. Usytuowany jest w kameralnym budynku, z ochroną i miejscem parkingowym. Bardzo dobrze skomunikowany tramwajem, autobusem i metrem. Apartament jest dwupokojowy, całość stanowi 65m2, dodatkowo z ogromnym tarasem.

Z budynku można bezpośrednio wejść do Parku aby pospacerować, pobiegać, usiąść i odpocząć w kontakcie z naturą nad jeziorami których mnóstwo jest w parku, można karmić kaczki i wiewiórki. Można spędzić fantastyczny czas w restauracjach położonych w parku z widokiem na jezioro "Przystan" lub "Dziki Lokator" wewnątrz parku z ekskluzywną kuchnią włoską i polską.

Spacerując przez park można dostać się na ulicę Francuską, bardzo popularny w warszawskiej dzielnicy spacerowy deptak z mnóstwem restauracji i pubów. Jeśli chcemy pojechać do centrum Warszawy do pracy lub dla zwiedzania, możemy tam dotrzeć w ciągu 10 minut środkami transportu publicznego, takimi jak tramwaj, którego przystanek jest bardzo blisko apartamentu, autobusy lub metro. Dla wytrzymałych proponujemy rower własny lub z wypożyczalni, do przejechania do centrum tylko 4 km najlepiej przez park.

Прайс-лист

31 March31 December
от 1,629.35 ₽ / день
  • в середине неделиот 3 950,34 ₽ / день
  • выходныеот 4 627,54 ₽ / день
31 December01 January
от 2,742.66 ₽ / день
  • в середине неделиот 3 047,40 ₽ / день
  • выходныеот 3 724,60 ₽ / день
01 January31 March
от 2,742.66 ₽ / день
  • в середине неделиот 3 047,40 ₽ / день
  • выходныеот 3 724,60 ₽ / день
31 March31 December
от 1,629.35 ₽ / день
  • в середине неделиот 3 950,34 ₽ / день
  • выходныеот 4 627,54 ₽ / день

Предлагаемые предложения